قوانین سایت

آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین ومقررات سایتasountar.ir درتاریخ

1399/10/01 بوده است و اول هر ماه بروز میشود. از کاربران

گرامی انتظار می‌رود اول هر ماه این قوانین را مطالعه کنند.

 

قوانین سایت asountar.ir

بخش یک: تعریف ها

1-1 منظور از توافق: صفحه قوانین و مقررات (یعنی همین صفحه) می‌باشد که کاربران سایت asountar.ir ملزم به رعایت آن می‌باشند.

1-2 منظور از کاربر : شخصی که واردسایت asountar.ir شود و از محتوای سایت و محصولات آموزشی وبسایت asountar.ir استفاده کند.

1-3 منظور از سایت: در این توافقنامه منظور از سایت ، وبسایت asountar.ir می‌باشد.

1-4 منظور از محصولات آموزشی: تمام انواع آموزش‌هایی است که در سایت asountar.ir موجود است.(مثلا فیلم – مقاله – پست – صوت و نوشته ها )

بخش دو: موضوع فعالیت سایت asountar.ir

2-1 سایت asountar.ir در زمینه ارائه محصولات آموزشی برای توسعه ی مهارت های فردی و رشد کسب و کار کارآفرینان و افرادشاغل فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بخش سه: مسئولیت‌های سایت asountar.ir

3-1 تمام محصولات asountar.ir فقط از طریق سایت به نشانی asountar.ir به فروش می‌رسد.

3-2 سایت بنا به شرایط می‌تواند اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

3-3 اگر نظرات باعث ایجاد اختلاف و یا مشکلات شود سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

3-4 هدف سایت asountar.ir کمک به اشخاص و کاربران برای بهبود و پیشرفت در زندگی شان می باشد.اگر کاربری از اطلاعات به صورت اشتباه استفاده کند یا از خدمات سایت در راه شر و فساد استفاده کند سایت مسئولیتی در قبال اعمال او ندارد و کاربر مسئول و جوابگوی اعمال خود می باشد.

3-5 محصولات سایت شامل 7 روز گارانتی بازگشت وجه می باشد و اگر خریداران به هر دلیل از محصول رضایت نداشته باشند وجه پرداختی ظرف مدت 24 ساعت از درخواست به همان حساب خریدار برگردانده می‌شود.

3-6 وبسایت asountar.ir هرگز از کاربران خود، اطلاعات محرمانه را درخواست نمی کند و از طریق ایمیل و تلفن ثبت شده در بخش پشتیبانی برای اطلاع رسانی و پاسخگویی به درخواست کاربران سایت استفاده می شود.

بخش چهار: ایجاد حساب کاربری

4-1 عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت رایگان می‌باشد.استفاده از خدمات سایت وثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت می‌باشد.

4-2 هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد تا در مدیریت و خدمات دهی به کاربران خللی پیش نیاید.

4-3 کاربران برای عضویت در سایت نباید از نام و مشخصات اشخاص دیگر استفاده کنند زیرا سایت هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این بند ندارد و مسئول مشکلات پیش آمده کاربر متخلف است و در صورت آشکار شدن بلافاصله حساب کاربر مسدود می شود.

بخش پنج: مسئولیت‌های کاربران

5-1 کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این بخش و افشای اطلاعات کاربر، سایت asountar.ir هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

5-2 اشخاص نباید حساب کاربری خود را به شخص دیگری بدهند . چون مسئولیت سوء استفاده از حساب کاربری بر عهده ی صاحب حساب می باشد.

5-3 کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را با ما در میان بگذارد.

5-4 نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.

5-5 کاربر حق توهیین – تحقیر -تمسخر هیچ شخصی را ندارد و در صورت تخلف به شخص تذکر داده می‌شود و درصورت تکرار حساب کاربری شخص باطل می گردد.

5-6 کاربر نباید در سایت پیامی بفرستد یا اقدامی نماید که ناقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

بخش شش: درخواست و ارسال سفارش

6-1 درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 24 ساعت برگردانده میشود.

6-2 در صورت خرید تکراری یا واریز وجه اضافی ، مبلغ فقط به همان حساب واریز کننده حداکثر طی 24 ساعت پرداخت می گردد.

6-3 اگر اشتباها ، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای در حال ارسال را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت صحیح صورت بگیرد.

بخش هفت:ارتباط بین کاربران و سایت

7-1 سایت به منظور اعلام محصولات جدید و خدمات دهی به کاربران ازطریق ایمیل – شبکه های اجتماعی – تبلیغات وارسال پیامک اقدام می‌کند .دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و سایت asountar.ir این امکان را به کاربران می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتوانند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهند.

7-2 اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. سایت asountar تمام پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس وارد شده توسط کاربر انجام می‌دهد.

7-3 کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با پشتیبانی سایت در ارتباط باشد.

7-4 سایت asountar.ir فقط از شماره‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که پیامی غیر از شماره‌های اعلام‌شده دریافت کردید بدانید که مرجع ارسال پیام‌ها asountar.ir نیست و ثانیا مراتب تخلف را به شماره ی 09046585035 گزارش دهید.

بخش هشت: تبلیغات در asountar.ir

8-1 درصورتی‌ که تبلیغاتی در سایت asountar.ir انجام شود،سایت  مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.

8-2 در مواقعی ممکن است سایت به دلایل فنی یا غیرقابل پیشبینی مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا خرابی موقتی مواجه شود که در این صورت نیز سایت asountar.ir تلاش میکند تا مشکلات سایت را برطرف کند و مسئولیتی در قبال این حوادث ندارد.